TRANSPORT DROGOWY
Zajmujemy się organizacją transportów całopojazdowych (FTL) a także drobnicowych (LTL) na terenie kraju oraz całej Unii Europejskiej.
MAGAZYNOWANIE
Magazyny, jakimi dysponujemy, umożliwiaja składowanie palet, ładunków drobnicowych oraz niestandardowych w sposób bezpieczny i profesjonalny.
kontakt
SZYBKI KONTAKT
Jeśli chciałbyś poznać szczegóły naszej oferty, zostaw swoje dane wypełniając formularz znajdujący się obok, odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Możesz również złożyć zamówienie on-line wypełniając formularz znajdujący się tutaj!

Idealna lokalizacja

punktualność to nasz priorytet

Dzięki dogodnej lokalizacji naszego biura, znajdującego się w centralnej Polsce, skraca czas odbioru każdego ładunku w kraju…

100% bezpieczeństwa

nie martw się o swój ładunek

Międzynarodowe  ubezpieczenie OCP na kwotę 300.000 USD daje nam możliwość  podjęcia  praktycznie każdego ładunku.

Nowoczesna flota

idealny stan techniczny

Nie eksploatujemy aut starszych niż 3 lata. Co pozwala zagwarantować  terminowości i bezpieczeństwa dla obu stron.

EVEREST LOGISTICS SERVICES działa na arenie międzynarodowej i specjalizuje się w planowaniu i organizacji logistycznego łańcucha dostaw. W przeciągu wielu lat, ambitnego i efektywnego funkcjonowania zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie naszych klientów, które gwarantują bezpieczeństwo ładunku i terminową realizację.

Wysoka jakość usług dla Twojego biznesu i wzorowa organizacja pracy jest dla nas, jako nowoczesnego dostawcy kompleksowych projektów logistycznych, priorytetem w tworzeniu najlepszego serwisu dla Państwa firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu obsługi logistycznej dostosowanej do specyfiki i wymagań naszych klientów.

Posiadając system IT oraz Tematykę która umożliwia nam raportowanie przebiegów i monitorowanie pojazdów . Jak również pozwala na wprowadzenie systemu ETA – Estimated Time of Arrival – oznacza szybką możliwość przewidzenia czasu przybycia przesyłki do miejsca przeznaczenia. Także udoskonalany przez nas system śledzenia i update –owania ładunków, pozwala na szybkie namierzenie Państwa przesyłki.

Zadowolenie Klienta - to nasz cel, nad którym czuwa doświadczony zespół, wysoko wykwalifikowanych pracowników : Kierowcy oraz kompetentni Spedytorzy którzy posiadają znajomość języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, włoski) co pozwala na fachową obsługę zleceń międzynarodowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nasze doświadczenie, komunikatywność, oraz profesjonalna obsługa administracyjno - biurowa gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasze atuty:

 • Indywidualne podejście do każdego Klienta
 • Elastyczność i skuteczność
 • Atrakcyjne stawki i przejrzystość rozliczeń
 • Kompleksowość obsługi
 • Globalny zakres
 • Jakość i terminowość
 • Profesjonalne wsparcie
 • Doświadczenie
 • Elastyczność
 • Dokładność
 • Pasja

Indywidualne i profesjonalne podejście

do każdego powierzonego Nam ładunku

ZOBACZ OFERTĘ

Dane kontaktowe

Everest Logistics Sp.z o.o. Siedziba firmy
Gorzewo 25A
09-200 Sierpc
Tel.:+48 24 382 11 00

Polityka ZSZ

Certyfikaty

Projekt i wykonanie: HEDEA.PL | Everest Logistics Services © 2015, Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.

pliki cookies z tej strony.